כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

וילון האפלה

וילון האפלה הוא וילון מבד מיוחד המכיל בתוכו סיבים הנקראים BLACK OUT בתפירה ובהתאמה אישית, המאפשר אטימה מלאה ומניעת כניסת קרני שמש לחלל.

באילו חללים מומלץ לבצע שימוש בוילון האפלה? ומהן יתרונותיו? 

חדרי שינה- הקפדה על שינה אופטימלית לרבות יצירת סביבה מוחשכת לחלוטין מאפשרת למח להפריש את הורמון המלטונין, אשר ידוע כהורמון השינה, ולכן מתקבלת שינה ערבה ושלווה.
אולמות קולנוע וחדרי ישיבות- וילון האפלה מונע את תופעת החזר האור מהמסכים, ומאפשר חווית צפייה אינטימית ואיכותית יותר וקבלת תמונת מסך ברורה.
חדרי חושך ומעבדות- הנדרשות לפעול בתנאי חושך.

מהם היתרונות של וילון האפלה?

חיסכון באנרגיה– יכולת האפלה והבד המבודד את סביבת החוץ מהפנים, מוריד את טמפרטורת החדר ע"י חסימת קרני השמש .
מראה אסטטי לחלל החוץ והפנים וילונות האפלה משמשים פתרון פונקציונלי במקרים בהם אין תריסים כפי שאנו רואים היום בבניה המודרנית .
מעבר לכך, שבעת הסטתם ניתן ליהנות מנוף פתוח, הם מוסיפים יוקרה ואינטימיות.
בידוד אקוסטי– הבד ממנו מורכב וילון האפלה מגיע עם יכולת בידוד אקוסטית, שמעניקה פרטיות ומונעת כניסה ויציאה של רעשים, ולכן אידיאלית לחדרי שינה, חדרי ישיבה, חדרי לובי וטרקליני אירוח.
גמישות עיצובית– באמצעות וילון האפלה, ניתן להינות ממסך ברור, ללא החזרי אור, ומיכולת דינאמית לבצע שימוש במרחב, ולמקם מסכים שונים גם עם הגב אל החלון או הוויטרינה. במידת הצורך ניתן להוסיף לבד בתהליך כימי חומר מעכב בעירה שעומד בתקנים המחמירים של מוסדות חינוך לדוגמא
פתרון איכותי במחיר נגיש– המאפשר שינויים וחידושים מעת לעת.

ניתן לבצע תפירה, בהתאמה אישית, של וילון האפלה לפתחי הבית, לרבות שילוב של סוגי בד, טקסטורות, גוונים ודוגמאות, כל שמתקבלת אופטימאלית לכל חלל.

"הוילוניה" סטודיו מקצועי לוילונות לרבות שירותי תפירה מבדי עילית, התקנת מנועים וליווי פרויקטים משלב התכנון, לתאום ייעוץ אישי לוילונות לכל חלל, צרו קשר 04-8400691  או לנייד 054-4282100

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב