כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

וילון למשרד

וילון למשרד מאפשר הצללה וויסות כניסת קרני השמש, לצד יצירת מרחבים פרטיים ותמורות עיצוביות לאווירה נעימה, חמימה ומודרנית.

אילו וילונות מוצעים למשרד, ומה יתרונותיהם?

וילונות מותאמים למשרד, נדרשים להיות קלים לתחזוקה, דוחי לכלוך ואבק, קלים לניקוי ואחידים במראם. בחירת וילונות למשרד תהה בהתאם לשגרת הניקיון ואופי האווירה הרצויה.

שמירה על סביבה אסתטית – כאשר בוחרים וילונות למשרד, מומלץ לרכוש וילונות המורכבים מאלומיניום, עץ פולימרים או חומרים סינטטיים עיצוב מודרני, נקי וחסכוני במקום- מיצוי מיטבי של המרחב, מאפשר מיקום של רהיטים ומיכון משרדי לצד פתחי חלונות. שמירה על קו נקי, מוסיפה לרושם המקצועי ולאחידות.

אופציה להאפלה מלאה– לעיתים, נדרש למקם מסכים בגב אל חלונות ופתחי אוורור, הדבר יוצר מצב של החזר אור, אשר מפריע לשגרת העבודה, ופוגע בביצועי כח האדם. עקב זאת, מומלץ לבצע בחירה של וילונות אשר מאפשרים האפלה מלאה, שמשמעותה, כחסימה מלאה של כניסת אור השמש.

סוגי הוילונות המוצעים למשרד הינם בעיקר וילונות גלילה תריס ונציאני, וילון דואט, וילון ורטיקלי ואף וילון גלילת זברה, המאפשרים קיום של התנאים המאפיינים צרכים של עבודה משרדית לרבות :
שמירה על אחידות עיצובית בחלל, חוסכים במקום, קלים
לתפעול, באופן ידני או בהפעלה חשמלית, הנשלטת על ידי שלט רחוק או כפתור מובנה בקיר. שומרים על עיצוב חלל מקצועי וקורקטי, ויחד עם זאת המאפשר נוחות וחמימות, באמצעות בחירה מקשת של צבעים וטקסטורות , ובעיקר מאפשרים לעבוד עם מסכי מחשב כנגד כיוון החלון, וליהנות ממידת הצללה מספקת, אשר חוסמת את אור השמש וניתנת לשליטה.  בהתאם לצורך .


"הוילוניה" סטודיו מקצועי לוילונות לרבות שירותי תפירה מבדי עילית, התקנת מנועים וליווי פרויקטים משלב התכנון, לתאום ייעוץ אישי לוילונות לכל חלל, צרו קשר 04-8400691 או לנייד 054-4282100

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב