כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

איך לבחור נכון וילון סלון

וילון הוא הרבה יותר מפריט עיצובי לבית. הווילון מופקד על סינון האור הנכנס אל הבית, הגנה על תכולת הבית מפני קרני השמש החזקות וגם,במידה מסוימת-  שמירת על הבית חמים או קריר. הבחירה הנכונה היא כזו העונה לצרכים ולציפיות שלכם תוך התאמה לסגנון בעיצוב של הסלון.

הבנייה הישראלית משלבת חלון גדול כמעט בכל סלון. וילון סלון חיוני ליצירת אווירה משפחתית חמימה וגם לשמירה על פרטיות. בעזרת הווילון הנכון תצליחו לייצור אשליה של סלון גדול ולהפוך את הסלון מעוצב ואופנתי. הטיפים הבאים יסייעו לכם להכיר סוגים של וילונות ואפשרויות לבחירה.

סוגים של בגדים

וילונות נתפרים היום מכמה סוגים עיקריים של בדים. ניתן למצוא וילונות עשויים בדים שקופים קלילים המשמשים בעיקר לעונות הקיץ והאביב, וניתן למצוא גם וילונות עשויים בדים אטומים וכבדים יותר המיועדים לעונת החורף. אם אתם מחפשים וילון קליל המאפשר חדירה של אור אל הבית (וילון מתנפנף ברוח), בדים קלילים שקופים יהיו הבחירה הנכונה. ניתן למצוא את הווילונות הקלילים במבחר גדול של צבעים וגם בדגמים מודפסים , בתחרות, ברקמות ועוד. וילונות עשויים בדים אטומים יעניקו לכם פרטיות מלאה וגם יסייעו בשמירה על בית חם בעונת החורף.

הבחירה בבת כותנה דק ואוורירי יעניק לסלון מראה קליל וקיצי, הבחירה במשי תספק את אותו מראה קליל בתוספת מראה אלגנטי יוקרתי, הבחירה בבדי קטיפה מוסיפה אל הסלון אווירה מסתורית. בבחירת וילון סלון יש לכם הזדמנות לייצור תפאורה עם אמירה. בכל התלבטות כזאת יועץ הוילונות יוכל לעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה למקסם את הרושם שתרצו ליצור.

אם בחרתם נכונה הווילון ימשיך את הקו העיצוב המוביל בחדר ויחזק אותו. הבחירה הנכונה תהיה וילון המתמזג בצורה מושלמת בעיצוב הסלון ליצירת הרמוניה נעימה של צבעים וטקסטורות. כך למשל, אם הסלון שלכם מעוצב בסגנון רומנטי, כדאי לבחור וילונות עשירים בבד,  אנו מזמינים אתכם אל הוילוניה לקבלת ייעוץ מקצועי לבחירה נכונה של הווילון הבא שלכם, התקשרו לתיאום פגישת ייעוץ חינם : 04-8400691 או לנייד  054-4282100

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב