כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

וילון אטום לשמש

וילון אטום לאור להאפלת חללים 

נדרשים לוילון אטום לאור שמש עבור חדר השינה, לצפייה בטלוויזיה בסלון, להקרנת מצגת בחדר ישיבות, הקרנת קליפ באולם אירועים וכדומה? כדאי שתגיעו לסטודיו הוילוניה המציע לכם מבחר איכותי ומעוצב של וילונות אטומים לאור המתאימים לחללים וצרכים שונים. מהמבחר כל אחד יכול לאתר וילון מתאים לסגנון עיצוב ולהגדרות תקציב.

למידע נוסף לחצו כאן

מה הופך וילון אטום לאור? 

בכדי שוילון יהיה אטום לאור שמש ויאפיל את החדר הוא נדרש להיות עשוי מבד עבה המיוצר מסיבים מיוחדים שמונעים חדירה של אור שמש. זאת לצד תפירה מתאימה המונעת חדירת אור דרך חרכי התפרים. כמו כן יש חשיבות רבה להתאמה מלאה של הוילון למידות המפתח אותו הוא אמור לכסות ולמניעת חרכים דרכן יכול אור שמש לחדור. מעבר לכך מדובר בוילונות איכותיים ועמידים המוצעים בשלל גוונים וסגנונות עיצוב ופתיחה.

מי נדרש בוילונות אטומים לשמש?

וילון אטום לשמש המסופק על ידינו בשלל דגמים, עיצובים וגוונים יכול להתאים לקשת רחבה של חללים וצרכים במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. כך למשל וילונות אלו יתאימו לחללים וצרכים הבאים:

  • חדרי שינה- יש אנשים הנדרשים בחושך מוחלט בכדי לישון וכל קרן אור מעירה אותם ומונעת מהורמון השינה לבצע את עבודתו ולהעניק להם שינה טובה, עמוקה וערבה. לכן וילונות האפלה מעולים לחדרי שינה בייחוד עבור מי שעובד משמרות לילה, מי שאוהב לישון עד שעה מאוחרת ולמי שיש חיבה לשנת צהרים נטולת אור שמש.
  • סלון-  כדאי להתקין וילונות האפלה בסלון שיש בו מסך טלוויזיה גדול ורוצים באיכות טובה של הקרנה גם בשעות היום, בייחוד אם המסך פונה לכיוון מפתחי החדר. הוילונות מעניקים גם בשעות של אור חזק וישיר מתחם חשוך ואיכות צפייה מעולה.
  • חדרי ישיבות- לא אחת חדרי ישיבות נדרשים להקרנה של שקופיות, מצגת, התבוננות במסכי מחשב וכדומה. בכדי לספק עבור צרכים אלו תנאים אופטימאליים חשוב להתקין בחדר וילונות אטומים לאור.
  • עוד מגוון צרכים נוספים- למעשה בכל חדר וחלל הנדרש בהאפלה בשעות היום כדאי לשקול התקנה של וילונות אטומים לשמש כדוגמת אולמות אירועים, מרפאות, מוסדות חינוך ועוד. 

הזמנת וילון אטום לשמש

להזמנת וילון אטום לאור, לקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא ללא עלות, צרו קשר עם הוילוניה בטלפון 054-2304230

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב