כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

וילון אקוסטי

יש דבר כזה וילון אקוסטי

כולנו יודעים שוילונות מספקים פתרון הצללה נאות והם גם יכולים לספק בידוד תרמי עם ויסות של טמפרטורות החדר. אך הידעתם שניתן למצוא בשוק גם וילונות אקוסטיים המבודדים רעש? בסטודיו של הוילוניה מציעים לכן וילון בידוד אקוסטי מסוג דואט, מעולה לדירות, בתים, משרדים ומוסדות השוכנים ליד מוקדי רעש, כמו ציר תנועה מרכזי או רחובות הומים באדם ועשייה.

למידע נוסף לחצו כאן

היתרונות של וילון אקוסטי

אחד הקשיים בחיים בסביבה עירונית הינו הרעש המתמיד המגיע מהרחוב, שיכול להיות בגין כביש עמוס, אוטובוסים, עבודות בנייה, בית ספר, גני ילדים, רחוב הומה באדם ועוד. יחד עם זאת, בבואנו הביתה אחרי יום עבודה עמוס אנו רוצים להתנתק מהמולת העיר ורעשיה. עד היום הפתרון לצורך זה דרש את סגירת חלונות הבית. למרבה המזל בימינו ניתן להמשיך וליהנות מזרימת אוויר וגם לזכות בבידוד אקוסטי מפני רעשים על ידי התקנה של וילון דואט.

וילונות דואט לבידוד אקוסטי ותרמי

וילון דואט הינו וילון אקוסטי שמספק גם בידוד תרמי לחלל. מדובר בסוג של וילונות גלילה בעלי חזות דמוית חלת דבש בקצות קפליה. הוילון מספק פתרון הצללה איכותי והוא גם תורם לבידוד תרמי, עם ויסות טמפרטורות בחדר ושמירה על מרחב חמים או ממוזג. בנוסף המבנה הייחודי של הוילונות מעניק להם גם רמה גבוהה של בידוד אקוסטי, שמקטינה עוצמת רעשים סביבתיים. כך בלימת רעש כבר אינה דורשת לסגור את חלונות הבית. בעזרת וילון דואט ניתן גם לבודד רעשים וגם ליהנות מזרימת אויר לבית. כמו כן וילונות דואט מוצעים במגוון מידות, סוגי בדים וגוונים, המאפשרים התאמה מלאה לסגנון החדר בו הם מותקנים.

המבנה הייחודי של וילונות דואט

היכולת של וילונות דואט לבודד רעשים נובעת מהמבנה הייחודי שלהם. וילונות אלו עשויים מבד כפול בעל מבנה ייחודי של חלת דבש. מבנה זה מאפשר לבודד את הבית מבחינת טמפרטורה ורעש כאחד. בנוסף, וילונות אלו ניתן להרכיב על גבי גדלים וצורות שונות של מפתחים והם גם פשוטים ונוחים להפעלה באמצעות שרשרת או מנגנון חשמלי.

הזמנת וילונות אקוסטיים

להזמנת וילון בידוד אקוסטי, לעוד מידע וייעוץ מקצועי ללא עלות, צרו קשר עם הוילוניה בטלפון 054-2304230

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב