כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

וילון זברה מחיר

הכירו את וילון זברה 

וילונות זברה הינם וילונות בעלי חזות עכשווית שמשתלבים בחללים שונים בבית או במשרד. הם מעניקים לחלל בו הם מותקנים אווירה שלווה, הרמונית ויוקרתית. בהוילוניה מציעים לכם מבחר סוגים של וילונות זברה במחיר כדאי ועם התאמה מלאה למאפייני החלל בו הם יותקנו.

למידע נוסף לחצו כאן

מאפייניו של וילון זברה

וילון זברה הינו סוג של וילון גלילה הנפתח כלפי מעלה בפעולה של גלילה, המאופיין בשלבים אופקיים, סימטריים ורכים. השלבים מופרדים על ידי רשתות עדינות ודקיקות, וכך בוילון אחד ניתן להגיע לרמות שונות של הצללה. הוילון נאסף לתוך תיבה ייעודית אותה מתקינים על התקרה או הקיר. 

היתרונות של וילון זברה

וילונות זברה זוכים לביקוש רב בקרב המגזר הפרטי, המוסדי והעסקי בזכות מהיתרונות שיש לוילון זה לספק, הכוללים בין היתר:

  • עיצוב  עכשווי- ולוילונות זברה חזות מודרנית, נקייה לאלגנטית, המשדרגת כל חלל בו הם מותקנים ויוצרת אווירה נעימה ויוקרתית.
  • נוחות תפעול- וילון זברה פשוט ונוח לפתיחה וסגירה, בין אם באופן ידני בעזרת מוט או שרשרת או באמצעות מנגנון חשמלי.
  • רמת אור- הרכבו של הוילון מעניק רמה גבוהה של שליטה בכמות האור החודרת לחלל מאור מלא, להצללה חלקית ועד האפלה מוחלטת.
  • עמידות- בזכות החומרים המיוחדים ממנו הוא מיוצר, וילון זברה דוחה אבק, לחות ומים, ובכך נהנה מעמידות רבת שנים. כמו כן הוילון שומר לאורך זמן על חזות מתוחה, סימטרית ומדויקת וכך הוא משמר לטווח ארוך חזות חדשה ורעננה.
  • חסכון- וילון זברה כמעט ואינו תופס נפח והוא חוסך במקום חשוב בחלל. כמו כן יכולות ההצללה שלו מסייעות בוויסות טמפרטורת החדר ובכך גם חוסכות בהוצאות חימום או צינון החלל.
  • מחיר- אנו מציעים עבור וילון זברה מחיר משתלם וכדאי במיוחד, עם התאמה להגדרות תקציב, למידות, סוג חומרים ורמות גימור מבוקשות.

הזמנת וילונות זברה

להזמנת וילונות זברה במחיר משתלם, לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי בחינם, צרו קשר עם הוילוניה בטלפון 054-2304230

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב