כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

וילון חשמלי מחיר

על עלות וילון חשמלי

 

בסטודיו הוילוניה מציעים מבחר איכותי של וילונות חשמליים במחיר כדאי ביותר. יחד עם זאת, מחיר וילון חשמלי אינו אחיד והוא משתנה בהתאם למספר פרמטרים עיקריים. אודות הפרמטרים שמשפיעים על עלות וילון חשמלי תוכלו לקרוא להלן.

למידע נוסף לחצו כאן

פרמטרים המשפיעים על מחיר וילון חשמלי

 

בשוק מציעים עבור וילון חשמלי מחירים שונים הנקבעים על פי מספר פרמטרים עיקריים:

  • איכות מנוע חשמלי- ישנם בשוק סוגים שונים של מנועים חשמליים המשתנים באיכותם, חוזקם, מהירותם, מידת הרעש שהם מייצרים, אמינותם ועמידותם לאורך זמן. יש לבחור בוילון עם מנוע של חברה יצרנית מוכרת ומומלצת המבטיח את איכות ועמידות המערכת גם בטווח הארוך. כמו כן חברות רציניות יספקו אחריות ארוכת שנים עבור מנוע הוילון.
  • עוצמת המנוע- גם עוצמת המנוע עבור הוילון החשמלי משפיעה על מחירו. בעיקרון ככול שמדובר וילון יותר כבד וגדול יש צורך במנוע יותר עוצמתי לשם הפעלתו, וכך גם מחירו עולה בהתאם.
  • סוג וילון- ניתן לבחור בסוגים שונים של וילונות חשמליים, כאשר סוג הוילון וסוג הבד ממנו הוא עשוי ואופן תפירתו משפיעים באופן ישיר על מחירו. 
  • התקנה- מחיר של וילון חשמלי כולל בתוכו גם עלויות התקנה הכוללת הכנת תשתיות, חווטים, התקנת המנגנון וכדומה. כמו כן סוג הוילון ואופן התקנתו משפיעים על המחיר הסופי. כך למשל, וילון הסטה נדרש גם בהתקנת מסילה מיוחדת, בעדו שוילון גלילה אינו נדרש בהתקנת מסילה.
  • הפעלה ופיקוד- בימינו ניתן להזמין וילונות חשמליים עם מערכות הפעלה ופיקוד ברמות שונות של תחכום, החל ממערכות פשוטות ויחסית זולות עם מתג בקיר ועד למערכות רב ערוציות מתקדמות ויקרות עם הפעלה מרחוק ועם חיבור למערכות בית חכם. כך למשל, עלות וילון עם שלט דורשת תוספת התקנה של מקלט למנוע שלו, וכן היא כוללת את עלות השלט עצמו שיכול להיות חד ערוצי לוילון אחד או שלט רב ערוצי למספר וילונות שהוא גם הרבה יותר יקר.

 

הזמנת וילון חשמלי במחיר משתלם

 

להזמנת וילון חשמלי במחיר משתלם, לעוד מידע וייעוץ מקצועי ללא עלות, צרו קשר עם הוילוניה בטלפון  054-4282100.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב