כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

וילון רומאי מחיר

להתחדש עם וילון רומאי עם מחיר אטרקטיבי

בסטודיו הוילוניה מוצע מבחר איכותי וגדול של סוגי וילונות שונים. מבחר זה כולל גם וילונות רומאים במחירים אטרקטיביים ביותר. מדובר בוילונות גלילה בעיצוב אלגנטי ומרשים המוצעים עם מגוון סוגי בדים וגוונים ומתאימים לסגנונות עיצוב שונים של החלל, ממודרני ועד לכפרי.

למידע נוסף לחצו כאן

מאפייני וילון רומאי

וילון רומאי הינו סוג של וילון גלילה בעל חזות נעימה ורכה, הנפתח כלפי מעלה באמצעות מנגנון ידני או חשמלי על ידי קיפול של הבד בצורה של ריבועים. וילונות אלו משרים בחדר אווירה יוקרתית, אינטימית וחמימה. כמו כן הוילונות מתאימים לחיפוי קירות ומפתחים בחדרים שונים בבית או בעסק לרבות סלון, חדרי שינה וחדרי ישיבות. וילונות אלו מוצעים בשני דגמים עיקריים, הראשון הקלאסי מורכב ממפרקים קלי משקל של מקלות חפים היוצרים קיפולים שווים ועדינים. הסוג השני הינו וילון רומאי רך, ללא מקלות, הנאסף בצורה גלית. סוג זה של וילון מעניק לחדר אוירה קלילה ונעימה והוא משתלב נפלא עם בדים רכים חצי שקופים או שקופים. כמו כן ניתן להוסיף לסוג זה של וילון בטנה המעלה את רמת העמידות ומאפשרת להאפיל את החדר.

מחיר וילונות רומאיים

אנו מציעים עבור וילון רומאי מחירים משלמים ביותר המוכתבים בהתאם למאפיינים מבוקשים:

  • גודל וילון- גודלו של הוילון נקבע בהתאם לגודל המפתח אותו הוא נדרש לכסות, וככול שמדובר בוילון יותר גדול, ארוך וגבוה כך גם מחירו יעלה בהתאם. 
  • סוג בד- גם סוג הבד הנבחר עבור הוילון משפיע על מחירו ולא אחת יש הבדל מהותי במחיר למטר של  וילון רומאי מסוג בד אחד למשנהו.
  • סוג וילון- יש הבדל במחיר גם בין וילון רומאי קלאסי עם מקלות או וילון רך נטול מקלות.
  • מגנון פתיחה- אם תבקשו לקנות לוילון מנגנון פתיחה חשמלי מחירו יעלה בהתאם.
  • בטנה- גם תוספת של בטנה לוילון מעלה את מחירו בהיותו נדרש ביותר בד וביותר זמן עבודה לתפירתו.

הזמנת וילונות רומאיים במחיר משתלם

להזמנת וילון רומאי במחירים משתלמים, לקבלת עוד מידע ומידע וייעוץ מקצועי בחינם, צרו קשר עם הוילוניה בטלפון 054-2304230

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב