כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

וילונות השוואת מחירים

על מחירים לוילונות

 

אם תערכו עבור וילונות השוואת מחירים, תגלו שבסטודיו הוילוניה מציעים לכם עבור וילונות איכותיים בהתאמה אישית מחירים נוחים במיוחד. כמו כן בסטודיו מוצע מבחר וילונות במבצע במחיר אטרקטיבי במיוחד. יחד עם זאת חשוב לדעת כי מחירים לוילונות אינם אחידים והם מושפעים ממספר גורמים הכוללים בין היתר את סוג הוילון וגודלו, סוג הבד מנגנון פתיחה ועלות התקנה.

למידע נוסף לחצו כאן

גורמים המשפיעים על מחירי וילונות

 

כאמור מחירים לוילונות אינם אחידים והם מוכתבים בהתאם למספר גורמים הכוללים:

  • גודל וילון- מחירי וילונות נקבע במטרים לפי אורכם. מחיר למטר וילונות מוכתב בהתאם למידות המשטח עבורו הוא מיועד וכן בהתאם לכמות הבד הנדרשת עבורו הגדלה בוילונות עם קפלים, מכווצים או עם מספר שכבות.
  • סוג ואיכות הבד- גם סוג ואיכות הבד לוילון משפיעים באופן ישיר על מחירו בהתאם לעלויות הבדים בשוק הטקסטיל. האיכות של הבד ומכאן גם מחירו נקבעים בין היתר בהתאם לצפיפות סיביו, למשקלו ועוביו.
  • סוג תפירה – וילונות נבדלים אחד מהשני גם בסוג תפירה שלהם, החוטים המשמשים את התפירה ומידת מורכבותם המשפיעה על משך מלאכת התפירה. כך למשל, יש הבדל בין עלות תפירה רגילה לתפירת בננה או תפרים משולשים. כמו כן מחיר הוילון מושפע מצפיפות התפרים הניכרת בייחוד בוילונות קפלים ומכתיבה את כמות הקפלים במטר בד.
  • כותרות- גם הוספה של כותרות לוילון בחלקו העליון למטרות דקורציה מעלה את מחירו. העלות מגלמת בתוכה את מחיר הבד ומלאכת התפירה.
  • מסילות ומוטות- גם סוג האבזרים המשמשים לתליית הוילון משפיעים על מחירו, בייחוד אם מדובר באבזרים מיוחדים מחומרי גלם יקרים.
  • מנגנון פתיחה- סוג מנגנון פתיחה בין אם ידני או חשמלי משפיע באופן ישיר על מחיר המוצר הסופי, כאשר וילון עם מגנון הנעה חשמלי יקר יותר מידני בגין תוספת של מנוע חשמלי ותשתיות חיווט ובקרה. כמו כן איכות ועוצמת המנוע, פתיחה באמצעות שלט, וחיבור לבית חכם מביאים להבדלים בעלויות מנגנוני פתיחה חשמליים שונים.
  • התקנה- עלות וילון מגלמת בתוכה גם עלויות התקנה המשתנות בהתאם למורכבות וגודל העבודות ובאם מדובר בוילון עם מגנון ידני או חשמלי.

 

הזמנת וילונות במחיר משתלם

 

להזמנת וילונות במחירים משתלמים, לעוד פרטים וייעוץ מקצועי בחינם, צרו קשר עם הוילוניה בטלפון 054-2304230.

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב