כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

חנויות וילונות בחיפה והקריות

סטודיו לעיצוב וילונות בחיפה והקריות

לא חסרים חנויות וילונות בחיפה והקריות, אולם רובן מציעים סחורה מוכרת ובנאלית. אם אתם מבקשים וילונות בחיפה והקריות מעוצבים ומיוחדים, כדאי שתכירו את סטודיו הוילוניה המעצב ותופר מגוון סוגי וילונות עכשוויים, איכותיים וייחודיים בהתאמה אישית מלאה.

למידע נוסף לחצו כאן

וילונות בכל סגנון עיצוב מבוקש 

אנו מעצבים וילונות בחיפה וסביבתה לכל צורך ובכל סגנון, בין אם עבור וילונות הצללה בחיפה, וילונות לפרטיות, וילונות דקורטיביים וכדומה. כך למשל נוכל לעצב עבורכם וילונות בסגנונות הבאים:

  • וילונות בסגנון כפרי- לבית בסגנון כפרי בחיפה נעצב וילונות בגוונים טבעיים, מבדים רכים, בעלי חזות נינוחה. כך למשל, ניתן לעצב וילון רומאי מבד חצי שקוף עם בטנה גלית עבור חדר השינה. כמו כן למטבח ניתן לבחור בתריס ונציאני עם גימור עץ העמיד בפני מים, אבק וכתמי שומן.
  • וילונות בסגנון מודרני- לבית בקו נקי ומינימליסטי ניתן לבחור בוילונות גלילה זברה בעלי קו פשוט יש ונקי עם מגנון פתיחה ידני או חשמלי, מעוצבים בצבע לבן או כל גוון בהיר מתאים אחר. כמו כן ניתן לבחור בוילון דואט המעניק גם בידוד תרמי ואקוסטי.

עיצוב אישי של וילונות

אנו מציעים ללקוחותינו בחיפה והקריות אפשרות להזמנת וילונות בהתאמה אישית מלאה, השמים בין היתר דגש על ההיבטים הבאים:

  • סגנון עיצוב- אנו נתאים את הוילון לסגנון עיצוב השולט בחדר, הצבעים המאפיינים את החלל והפרופורציות שלו, באופן שיתאים גם לאווירה שמבקשים ליצור בחדר.
  • וילון המסדר פגמים- וילונות יכולים לשמש גם להסוואת פגמים שונים בחדר כמו הסתרת חווטים, יצירת אשליה של מרחב יותר פתוח וגבוהה וכדומה. צרכים אלו מושגים על ידי תכנון וילון המתייחס לחלל בו הוא יוצב ושואף לשפר את חזותו כמה שיותר, למשל על ידי וילון ארוך היוצר תחושה של גובה.
  • סוג הבד- אנו מעצבים וילונות מסוגים שונים של בדים, מותאמים לחלל בו הם נמצאים ולאווירה מבוקשת. הבדים יכולים להיות רכים ונשפכים, קלילים ומתנופפים, כבדים ודרמטיים וכו'.

הזמנת וילונות בחיפה

להזמנת וילונות בחיפה בכל סגנון, בד, גוון ומידה מבוקשת, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי ללא עלות, צרו קשר עם הוילוניה בטלפון 054-2304230

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב