וילונות אקוסטיים

נתחיל מהשאלה הפשוטה ביותר: מהו וילון אקוסטי? ובכן, וילון אקוסטי מתייחס לווילון שעשוי מסוג מאוד מסוים של בד. אותו בד נתפר בצורה צפופה עם קפלים רבים, כך שבתוכו יש כיסי אוויר רבים שיוצרים שכבות בידוד נוספות. אותן שכבות בידוד מונעות מגלי קול (רעש) לעבור בתווך שלו בצורה יעילה. התוצאה היא סינון רעש מאוד אפקטיבי שמאפשר לשוהים ליהנות משקט מופתי.

המשמעות של מבנה מסוג זה של וילון היא שיש הרמטיות כמעט מוחלטת לרעשים. מה הכוונה? לא רק שהרעשים מבחוץ לא נכנסים פנימה אל הבית, אלא גם שמה שנאמר ונעשה בתוך הבית עצמו לא יוצא החוצה. ככה ניתן להבטיח רובד נוסף של פרטיות עבור השוהים אשר לא צריכים לפחד שתוכן שיחותיהם ומעשיהם שמתקיימים בתוך הבית יצאו החוצה לעוברים ושבים.

למי מיועד וילון מסוג זה?

וילונות אקוסטיים הם בין הפריטים הנפוצים ביותר שנעשה בהם שימוש על מנת למנוע מרעש להיכנס לחלל מגורים. במקרים רבים, תושבים החיים במרכז עיר סואנת אשר בה יש תנועה ענפה של כלי רכב, בנייה, צפירות של רכבים ומסילות רכבת, מותקנים וילונות אקוסטיים מסוג זה. היכולת למנוע מהרעש שמסביב להיכנס לדירה מאפשרת להם לנהל שגרת חיים נורמטיבית וחסרת מועקות הנובעות מרעשים.

קבוצה נוספת של אנשים שעושים שימוש בווילונות אקוסטיים היא אנשים החיים ליד שדה תעופה. שדות תעופה ידועים לשמצה בכמות הרעש שהם מייצרים סביבם. הנחיתות, ובמיוחד ההמראות, יוצרות רעש בלתי נסבל שעלול לגרום לכל מי שגר בסביבה חוסר נוחות רב הן ביום והן בלילה. וילון אקוסטי מטרתו לסייע בדיוק עם בעיה מסוג זה, והופך כל בית ליד שדה תעופה לראוי למגורים, בנוסף לאמצעים אחרים.

מה המחירים של וילון אקוסטי?

באופן טבעי וילון אקוסטי עולה יותר מווילון רגיל עקב הסוג המיוחד של הבד שממנו הוא עשוי. מחירי וילונות אקוסטיים יכולים לנוע בין 600 ל-1,200 ₪ עבור מטר וילון, וזה לא כולל את עלות ההתקנה עצמה.

וילונות איכותיים באופן מובטח

אם אתם גם מעוניינים ליצור לעצמכם סביבה שקטה ופרטית בבית, עליכם להזמין וילונות אקוסטיים מהמקום הנכון.

הוילוניה היא סטודיו ומתפרה תוצרת כחול לבן שמספקת לכם את הווילונות האיכותיים ביותר שניתן להשיג כיום בשוק. עם צוות מומחים בעלי ניסיון רב והצלחות רבות בתחום, הזמנה של וילון אקוסטי או וילון מכל סוג אחר מהם תניב לכם מוצר שתיהנו ממנו לכל חייכם.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

תפריט נגישות

מפעל כחול לבן לייצור וילונות!

לכל הארץ: 077-231-4243

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ
חינם

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ

רוצה לדבר איתנו כבר עכשיו? 077-231-4243 לכל הארץ