וילונות אש

בכל מקום שאנחנו שוהים בו אנחנו מעוניינים לדעת שהוא מוגן ובטוח מפני אסונות ותקלות. אחת מהסכנות המשמעותיות ביותר בעת שהייה בתוך בניין היא האפשרות של שריפה. למזלנו, בתים ועסקים רבים עושים מאמץ כביר כדי לוודא שסכנת השריפה תופחת כמה שיותר כאשר חלילה מתרחש אסון. אחת מהדרכים לעשות זאת כיום היא על ידי התקנה של וילונות אש. קראו את המאמר הבא כדי לגלות פרטים נוספים.

מהם וילונות אש?

וילונות אש או וילונות חסיני אש הם סוג מיוחד של וילונות ששונה במהותו מאשר וילונות רגילים שניתן למצוא בבתים ובמשרדים. וילון אש מתייחס לסוג וילון שעשוי מחומרים מונעי שריפה ודליקה. בעוד שווילון רגיל עשוי מבדים שונים אשר לרוב הם יחסית דליקים, וילון אש עשוי כך שהבעירה והדליקה שלו קורות הרבה יותר לאט בהשוואה לווילונות שעשויים מחומרים קונבנציונליים.

בנוסף לווילונות חסיני אש, קיימים גם וילונות חסיני אש ועשן שבנוסף למניעת דליקה, הם גם מונעים מעבר של עשן וגזים מסוכנים דרך התווך שלהם. וילונות חסיני אש ועשן משפרים משמעותית את הנזק שעלול להיגרם מכיוון שגם העשן שמתפשט במהלך השריפה עלול לגרום לנזקים משמעותיים. שאיפה מרובה של עשן שריפה עלולה לגרום למחלות ריאות קשות ואף במקרים חריגים גם למוות.

מה מטרתם?

מטרתו של וילון אש היא בראש ובראשונה לעכב את החמרת השריפה במקרה והיא מתפרצת. שריפה עלולה לצאת מכלל שליטה מהר מאוד, וכל חומר נוסף שעלול להיקרות בדרכה, במיוחד בשלביה הראשונים, עלול להחמיר את מצבה במידה והוא מספיק דליק. לשם כך תוכננו וילונות חסיני אש שימנעו את ההחמרה של השריפה בשלביה הראשונים וכך יגדילו את הסיכויים שהאירוע יהפוך למסוכן יותר ממה שהוא היה יכול להיות.

מי עושה שימוש בווילונות אש?

השימוש בווילונות חסיני אש נפוץ לרוב באזורים המוניים בהם לרוב יש מספר רב של אנשים שמקובץ במקום אחד. הדוגמה הנפוצה ביותר לשימוש בווילונות אש היא ככל הנראה הווילונות הגדולים שקיימים בתיאטראות שונות. מאחר ותיאטרון מכיל בתוכו קהל רב שעלול להיפגע משמעותית במקרה של שריפה, מתקינים וילונות אש כדי להבטיח שכולם יצאו בריאים ושלמים.

סביבה נוספת שלפעמים דורשת שימוש בווילונות אש היא מפעלים. במפעלים במקרים רבים יש מכונות וחומרים דליקים שעלולים לגרום לשריפה ולנזק רב. מאחר וזוהי היא סביבה בעלת נטייה טבעית לדליקות, הווילונות שמותקנים שם הם לרוב וילון אש שמקטין את הסיכויים לשריפה משמעותית.

חנות איכותית לווילונות מכל סוג

בכל הנוגע לשריפות חשוב להישאר עם יד על הדופק, וצריך לוודא שקונים אותם ממקומות אמינים ומוצלחים. לכן, אם אתם מעוניינים בווילונות אש איכותיים, כדאי לכם לשקול את החנות הוילוניה. מדובר בחנות ישראלית עם מפעל משלה אשר מייצרים וילונות בצורה מקצועית מכל הסוגים, בין היתר גם וילונות אש. מומלץ להסתכל באתר שלהם על מנת לקבל פרטים נוספים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

תפריט נגישות

מפעל כחול לבן לייצור וילונות!

לכל הארץ: 077-231-4243

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ
חינם

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ

רוצה לדבר איתנו כבר עכשיו? 077-231-4243 לכל הארץ