וילונות הסטה

וילונות הם מוצר בסיסי שכמעט כל סוג בית בעולם מחזקי כיום כדי לקשט את החלונות. במציאות שבה הרבה מהבתים בישראל נעים לכיוון תריסים אוטומטיים, רצוי לזכור שגם לווילונות יש ערך מוסף רב שבמקרים רבים עולה על יתרונותיהם של התריסים. לא מן הנמנע שנראה חזרה לאופנה של אותם וילונות הסטה בשנים הקרובות. המאמר הבא ידבר על היתרונות של וילונות הסטה וגם על איפה אפשר למצוא כאלה איכותיים.

אסתטיים

וילונות הסטה הם מוצר בעל פוטנציאל רב ביותר לשפר את הנראות הפנימית של הבית שלכם בכל החדרים. הם באים במגוון רחב מאוד של צבעים ושל עיצובים, כך שניתן להתאים אותם בצורה מושלמת לכל סגנון עיצוב אפשרי שעשוי לבוא לידי ביטוי בביתכם.

וילון הסטה הוא גם דרך בשבילכם להביע דעה בהיבט האופנתי. מאחר ווילונות הסטה קיימים באינספור דוגמאות וצבעים, ניתן להתאים אותם לכל אופנה קיימת ואקטואלית שאתם מעוניינים לבטא בביתכם. בעוד שתריסים חשמליים עם כמעט תמיד אפורים או שחורים, וילונות הסטה הם בעלי גמישות יתרה בכל הנוגע ליכולתם להשתלב בסביבות שונות, מה שהופך אותם למוצר רצוי.

מתאימים לחדרים שונים

כפי שצוין, וילונות הסטה הם מאוד מגוונים. עובדה זו מאפשרת להם גם את היכולת להתאים במספר רב של חדרים שונים בעלי אופי שונה. כל וילון הטסה יכול להיות מותאם לכל חדר, אפילו אם לחדרים יש תפקיד שונה לחלוטין. במטבח, בסלון, בחדר השירותים או בחדרי השינה, לכולם יש אפשרות לגרום לווילון שלכם להתבלט ולהתאים לסגנון העיצובי של אותו חדר. הדרישה היחידה היא כמובן חלון מתאים.

נוחים לשימוש

בימינו אנו תריסים משתלטים על השוק, אך חשוב לזכור שאותם תריסים בעלי חסרונות רבים משלהם. כהתחלה, ניתן להגיד בצורה חד משמעית שהם פחות נוחים מאשר וילונות הסטה. הדרישה להשתמש בשלט או במתג כדי לשלוט בהם היא בעייתית, ובמידה ויש תקלה אין דרך לשלוט על כמות האור שנכנסת לחדר. מיותר לציין שלווילון הסטה אין הבעיה הזאת.

זולים

התריסים שכולם ממהרים להתקין כיום בכל בית חדש הם יקרים מאוד. התקנה של תריסים לכל הבית עלולה לעלות עשרות אלפי שקלים, ובמידה ויש תקלה בחלק מהם עלות התיקון עלולה להיות מוערכת באלפי שקלים. וילון הסטה יחיד עולה בסביבות ה-100 ₪ כיום, מה שהופך את היכולת לתלות אותם בבית לזולה יותר אפילו מעלות תיקון פשוט של תריס חשמלי יחיד.

וילונות באיכות גבוהה

וילונות הסטה איכותיים הם לא תמיד פשוטים למציאה בארץ. למרבה המזל, יש חנויות מקצועיות שמספקות אותם במקצועיות ושירות אדיב.

הוילוניה היא חנות ומפעל כחול – לבן שמייצרת וילונות איכותיים ובמחירים הוגנים ביותר. הם מספקים כבר שנים רבות וילונות משלל סוגים ועיצובים ללקוחות רבים ברחבי הארץ. במידה ותבחרו במוצרים שלכם, אתם מבטיחים לעצמכם שירות ואיכות מובטחים במלוא מובן המילה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

תפריט נגישות

מפעל כחול לבן לייצור וילונות!

לכל הארץ: 077-231-4243

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ
חינם

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ

רוצה לדבר איתנו כבר עכשיו? 077-231-4243 לכל הארץ