וילונות משי

וילונות מהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הסלונים והחדרים שלנו בבתינו. מעבר לאופי האסתטי שלהם שידוע לכל, הם גם מאוד שימושיים בחסימה של השמש ומניעת כניסתה. על כן, ניתן למצוא וילונות כמעט בכל בית ישראלי (כמו גם לא ישראלי) כיום. אחת מהאופציות הפופולריות ביותר לווילונות בימינו היא וילונות משי. מדובר במוצר נחשק שהתפשט ברחבי כל העולם. המאמר הבא יפרט בקצרה על היתרונות של וילונות משי.

מהם וילונות ממשי?

וילונות משי כשמם כן הם: הם עשויים מבד מסוג משי. משי הוא בד שמופק מגלמים של תולעי משי שמגדלים בשבי. המשי עצמו הוא בד יקר ובעל מוניטין של יוקרה ויופי מלכותי. למשי גם טקסטורה מנצנצת שלא ניתן למצוא בקרב בדים אחרים, מה שמעניק לו יופי ייחודי ודמות משלו.

יוקרה

כפי שצוין, המשי הוא בעל מעמד יוקרתי ומיוחד בהשוואה לבדים אחרים. על כן, וילון משי מהווה סמל לשפע ובעל סממנים של מעמד עליון, גם ברמה ההיסטוריות וגם כיום. היוקרה והיופי שמתלווים יחד עם וילון משי מסוגלים להפוך את הסלונים והחדרים של כל בית לבית בעל מראה מלכותי ומרשים שכל אחד יתפעל ממנו. אם תתלו סוג כזה של וילון בביתכם, אתם תשיגו את האפקט הזה בקלי קלות.

עמידים לאיתני הטבע

המשי עצמו הוא בד חזק מאוד ועמיד להשפעות חיצוניות רבות ביותר. בעיה נפוצה בקרב וילונות מסוגים אחרים היא חוסר העמידות שלהם כלפי תנאי מזג אוויר שונים. למשל, לחות ורטיבות במקרים רבים גורמים להיווצרות פטריות שגורמות לעובש, מה שגם פוגע במרקם הבד וגם מכער אותו. וילונות משי לא סובלים מבעיות מסוג זה, מה שמבטיח שניתן לעשות בהם שימוש במשך שנים רבות.

עמידים לאש

וילונות משי גם מאוד עמידים לאש ביחס לבדים אחרים. במקרי חירום כמו שריפות ודליקות, וילונות רגילים עלולים להידלק ולעלות באש יחסית בקלות. מדובר במצב מסוכן ביותר שכן בשלבים הראשונים של שריפה חשוב שיהיו מה שפחות דלקים שיגרמו להתפשטותה. וילון משי מהווה פתרון אלגנטי מאוד שלא מאפשר לסכנות הרגילות של שריפה להגיע למחוזותינו.

הבית של הווילונות הכי איכותיים.

וילון משי הוא לא מוצר רגיל, ואם מעוניינים להשיג אחד איכותי שיחזיק לשנים רבות צריך למצוא את החנות המתאימה.

הוילוניה היא סטודיו ומתפרה כחול – לבן שמציעים מגוון רחב מאוד של וילונות מכל הסוגים. מדובר בחנות עם מפעל ישראלי שמספקת וילונות לכל סביבה: חדר שינה, מטבח, סלון, משרדים, ועוד שלל חללים מכל הסוגים. פנו אליהם במידה ואתם מעוניינים לשדרג את הבית שלכם באופן משמעותי.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

תפריט נגישות

מפעל כחול לבן לייצור וילונות!

לכל הארץ: 077-231-4243

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ
חינם

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ

רוצה לדבר איתנו כבר עכשיו? 077-231-4243 לכל הארץ