עיצוב וילונות לבית צבעוני ולבית סולידי

מעצבי פנים כולם מכירים היום בחשיבות הרבה של וילונות לעיצוב הבית וביכולתו של וילון לחולל שינוי של ממש בעיצוב החדר. סגנון עיצוב וילונות לבית תבחרו בראש ובראשונה תוך חשיבה פונקציונלית. התפקיד של הווילון הוא ויסות כמות האור החודר אל הבית ושמירה על פרטיותם של בני הבית. לאחר שבחרתם וילון שעונה לצרכים הללו אפשר יהיה להתחיל לדבר על סגנונות עיצוב, צבעים, טקסטורות ואביזרים משלימים.

בדים אטומים או בדים שקופים

סוג הבד קובע האם יהיה זה וילון אטום שאינו מאשר כניסה של אור אל הבית או וילון שקוף המאפשר את כניסת האור. שני סוגי הווילונות משתלבים עם כל סגנונות העיצוב. הבחירה ביניהם אינה פשוטה היות וישנם ימים בהם נרצה וילונות אטומים לפרטיות מלאה, וימים בהם נרצה אווירה קלילה עם משחקי אור וצל ותחושה של הרמוניה בין פנים הבית לבין החוץ. 

וילונות עשויים בדים אטומים מומלצים במקרים בהם האור משתקף במסך טלוויזיה או מחשב ומפריע לצפייה. וילונות שקופים מתאימים במקרים בהם נרצה להאיר את החדר באור טבעי. אם דרוש לכם וילון שיהיה גם אטום וגם שקוף ניתן יהיה להתקין על אותו החלון גם וילון אטום וגם וילון שקוף יחד.

בדים עמידים ואיכותיים

וילונות הבית נמצאים בחשיפה מתמדת לקרני השמש ושאר נזקי מזג האוויר. הבחירה בבד איכותי ועמיד הכרחית למטרת שימוש ממושך בווילון. בדים איכותיים תזהו תוך מישוש של הבד. כך תוכלו להיות בטוחים כי מדובר בווילונות עשויים בדים איכותיים שנתפרו בטכניקות התפירה הנכונות ביותר.

מכניסים צבע אל הבית

עיצוב וילונות לבית הוא הזדמנות לרענן את המראה הכללי של החדר, להוסיף צבע ולשפר את איכות החיים. הבחירה הפופולרית ביותר היא וילונות בגוונים בהירים סולידיים וקלאסיים. וילונות בצבעים עזים יש לשלב בעיצוב הבית בחוכמה. אם מדובר בחדר צבעוני ועמוס בפריטים הימנעו מבחירת וילון צבעוני, הבחירה הנכונה תהיה וילון בעיצוב שקט ואחיד. אם מדובר בחדר עם עיצוב סולידי בגוון אחיד, תוספת של וילון מעניין תשדרג משמעותית את מראה החדר.

להתאמה נכונה של וילון לכל חדר בבית צרו קשר עם צוות המומחים של הוילוניה 

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ