פתרונות הצללה

בעבר הרחוק, גילו אבותינו הקדמונים את האש וצאצאיהם המציאו את החשמל, כדי להביא אור לשעות הלילה החשוכות. היום, אנחנו מוצאים את עצמנו מחפשים להימלט מאור השמש, גם בגלל החום הכבד וגם לטובת עבודה או בילוי מול מסך מפיץ אור כמו מסך טלוויזיה, טלפון חכם או מחשב לוח (טאבלט). לצורך פעילות נוחה מול המסך, כל אחד זקוק לרמה אחרת של האפלה. כאן נכנסת לתמונה הוילוניה שמציעה שפע של וילונות המהווים פתרונות הצללה לכל מטרה.

מכת חושך

בהיסטוריה, חושך היה בעיה. הוא הפריע לנו לראות ועצר את הפעילות כולה משקיעת השמש ועד זריחתה. לאחר שהחשמל הפך לנפוץ, ניתנה לנו אפשרות להאיר את הלילה כרצוננו ולהמשיך בפעילות לאורך כל שעות היממה. אחרי שהארנו את הבתים ואת מקומות העבודה, עברנו להאיר את הרחובות בערים ואת הכבישים המחברים ביניהם ועם כניסת המסכים לחיינו, בעשורים האחרונים, אנחנו משתמשים באור הפנימי של המסכים וכבר איננו תלויים אפילו בתאורה בחדר בו אנו יושבים.

העולם המודרני

בעולם המודרני רבים מאיתנו מבלים שעות רבות מול מסכים – עובדים מול מסך מחשב, משתמשים ללא הרף בטלפון החכם וצופים בסרטים ובסדרות על מסכי טלוויזיה גדולים במיוחד. משום שרבים מהמסכים מפיצים אור בעצמם, הדרך הנוחה ביותר להשתמש בהם היא על ידי האפלה חלקית או מלאה של החלל בעזרת פתרונות הצללה כדי לאפשר למסך להיות מקור האור היחידי ולהקל על העיניים שלנו בעת הצפייה. ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת לנו גם שליטה חכמה על הווילונות, בעזרת מתג ייעודי או בעזרת אפליקציה של הבית החכם.

המזרח התיכון

האקלים במזרח התיכון תמיד היה חם במשך רוב השנה וחם במיוחד, בחודשי הקיץ. כיום, הקיצים אפילו חמים מאלה שהיו בעבר, בשל ההתחממות הגלובלית. פתרונות הצללה מאפשרים גם לשלוט על השפעת טמפרטורת החוץ על תחושה בבית. וילונות להצללה בולמים את קרני האור ומבטיחים שהחום יישאר גם הוא מחוץ לחלון ובתוך הבית נוכל, כמובן, לבחור בטמפרטורה הנוחה לנו ביותר. בנוסף, פתרונות הצללה יכולים להוות גם פתרון למניעת הסתנוורות ברחבי החדר, בזוויות מסוימות של השמש וכמובן, כדי להצל על אזור חשוף לשמש.

פתרונות הצללה

פתרונות הצללה בבית הם לרוב וילונות להצללה. בוילוניה תוכלו להיחשף למגוון רחב של וילונות להצללה, מחומרים שונים, בעיצובים מגוונים ובשילוב מנגנונים ברמות שונות. הצללה בבית יכולה להיות דברים שונים בחדרים שונים. ייתכן שבחדר השינה תרצו וילון שיאפשר חשכה מלאה כדי לישון בלי הפרעה ואילו בחדר הרחצה תעדיפו וילון עדין יותר שמאפשר תאורה טבעית לאורך שעות היום. צוות המומחים של הוילוניה ישמח לשבת אתכם לשיחת ייעוץ שבסופה תדעו מה הוא הווילון המתאים ביותר לכל חדר ולכל צורך.

וילונות להצללה

ההתקדמות הטכנולוגית השפיעה לא מעט על עולם הוילונות להצללה. בזכותה יש לנו בדים מתקדמים בעלי תכונות חשובות כמו עמידות ואטימות וחומרים נוספים מהם ניתן לייצר וילונות לכל חדר ולכל גודל וצורה של חלון. בזכות הטכנולוגיה אנחנו יכולים כעת להדפיס דוגמאות ולצבוע את רוב החומרים, על פי העדפת הקונה ובהתאם לבחירות העיצוביות של הבית ושל החדר. לכן וילונות היום הם בהחלט פתרונות הצללה אידאליים לבית.

לראות ולהראות

החלון מאפשר לנו ליהנות מאור השמש גם בתוך הבית וכן להביט דרכו אל הנוף שמחוץ לבית. חשוב לזכור שהאור שנכנס דרך החלון והיותו שקוף מאפשרים גם לאנשים מן החוץ להביט אל תוך הבית. זו אינה בעיה בדירות המצויות בקומות עליונות אבל בבתים צמודי קרקע או בדירות בקומות נמוכות פתרונות הצללה הם גם דרך לייצר, בעת הצורך, הפרדה ברורה בין הפנים לבין החוץ ולייצר פרטיות לנמצאים בחדר. בוילוניה תוכלו למצוא וילונות להצללה שיוכלו לשמש אתכם היטב, גם ליצירת פרטיות, גם לשליטה באור ובטמפרטורה וכל זה, בעיצובים ובהדפסים מגוונים.

הוילוניה

בבית המודרני אנחנו מבקשים לשלוט בכמה שיותר ממאפייני הבית – יש לנו מזגנים לקביעת הטמפרטורה, שפע של מוצרי בידור וכמובן, מגוון של גופי תאורה לשעות הלילה, אבל מה אם רוצים חושך בשעות היום? לשם כך קיימים בוילוניה שפע של וילונות להצללה שיכולים להעניק סוגים שונים של הצללה והחשכה של חדרי הבית השונים. כדי לבחור את הווילונות להצללה המתאימים עבורכם, מומלץ להתייעץ עם המומחים של הוילוניה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

תפריט נגישות

מפעל כחול לבן לייצור וילונות!

לכל הארץ: 077-231-4243

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ
חינם

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ

רוצה לדבר איתנו כבר עכשיו? 077-231-4243 לכל הארץ