כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

וילון פלדים: למראה אלגנטי ומעוצב

כמה פעמים יצא לכם לראות בבתים מעוצבים, וילון המשתלשל מהחלק העליון של הקיר, עם קפלים מהודקים היטב, המעניק מראה יוקרתי ואלגנטי בבית. זה סודו של כל וילון פלדים. הוא מוסיף נופך יחודי לכל חלל, ומתאים במיוחד לחללים גדולים המעוצבים בצורה קלאסית או יוקרתית. אז כיצד תוכלו לשלב את מראה הקפלים של וילון זה בבית או בחללים אחרים?

וילון פלדים – שקוף או אטום

המילה פלדים מתייחסת באופן כללי למספר סוגי תפירה פופולריים שתוצאתם היא תפירה בקפלים מדויקים.

את הקפלים בווילון ניתן לתפור כמעט מכל בד. אם הנכם מעוניינים לתת לאור שמש להיכנס לבית, ולהשתמש בתאורה הטבעית במהלך היום מבלי לפתוח את הוילון, תעדיפו להשתמש בווילונות פלדים התפורים מבד עדין ושקוף. ליצירת מראה מרהיב המשלב בעיצוב הקיר, ומדגיש את צבע הוילון נמליץ להשתמש בבד אטון, עם צבע המדבר עם צבעי הספה, השטיח או הגוונים השולטים בבית.

וילונות המותאמים גם לאולמות אירועים וכנסים

וילון פלדים מתאים גם לעיצוב יוקרתי של חללים גדולים מאד, כמו אולמות כנסים ואירועים. הווילון יכול לשמש על מנת לתחום מספר חללים פנימיים, להסתיר קיר הכולל חיווט חשמלי או לחילופין לשמש בתפקידו הקלאסי ולהסתיר חלון גדול או דלת הזזה המובילה לגינה.

למה לבחור דווקא בווילונות המשלבים פלדים?

הקפלים המרהיבים יוצרים מראה מהודק, ומונעים מהוילון לנוע ולאבד מצורתו. כאשר משתמשים בבדים עבים, הקפלים מעניקים טקסטורה מעניינת לוילון, ובבדים דקים מדגישים את צורתו וצבעו. למרות שלכאורה נראה כי יש רק דרך אחת לקפל וילון, בפועל בזמן התפירה ניתן להשתמש בסגנונות שונים של קפלים – המכונים קפל בננה, קפל בצורת משולש וקפלים נוספים.

בנוסף, בעיצוב הקלאסי נהוג להשתמש גם במספר סוגי בדים על מנת להעניק לחלון מראה עשיר, אלגנטי מרתק ויוקרתי. כאשר בוחרים וילון עם קפלים הנתפרים בהתאמה אישית ניתן לעצב אותו על בסיס הגובה והרוחב של כל חלל, ולהתאים אותו בצורה מירבית לעיצוב הבית – מבחינת צבע וטקסטורה.

לבחירת הוילון שלכם, ולצפייה במגוון רחב של אפשרויות הפותחות את הדמיון, ומעניקות שלל אפשרויות עיצוב –  כנסו עוד היום לאתר הוילוניה וצאו עם הווילון המתאים ביותר לחלל שלכם – במחיר אטרקטיבי ובעיצוב מותאם אישית.

צרו קשר עוד היום  04-8400691 או לנייד 054-4282100

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב