וילון קפלים

וילון קפלים פלדים מרשים ויוקרתי

וילונות קפלים פלדים עם קפלים סימטריים ומהודקים מעניקים למרחב נופך מיוחד וחזות מעוצבת, יוקרתית ומרשימה. הסטודיו שלנו מציע סוג זה של וילונות בשלל מידות, סוגי בד, סוגי תפרים וגוונים ועם התאמה אישית מלאה לחלל. כמו כן בסטודיו מציעים עבור וילון קפלים מחיר משתלם במיוחד.

למידע נוסף לחצו כאן

וילון מעוצב בקפידה

בחירה בוילון קפלים מסוג פלדים יעניק לכם פריט מעוצב בקפידה, עשיר בבד ועם קפלים סימטריים ומהודקים השומרים על צורתם גם כאשר הוילון נע. הקפלים שבוילון נוצרים על ידי כיווץ כל חלקו העליון באמצעות תפרים מיוחדים. ניתן להזמין וילונות קפלים בהתאמה אישית מלאה, לרוחב וגובה הקירות בחדר ובהתאם למרקם וגוונים דומיננטיים בחלל.

וילונות קפלים במגוון בדים וצבעים

עימנו תוכלו לבחור וילון קפלים במגוון סוגי בדים וצבעים, החל מבדים דקים ושקופים המאפשרים חדירה רכה של אור השמש ומדגישים את צורת הוילון, ועד לבדים עבים ואטומים במרקם מרשים ובגוונים המשתלבים עם אלו השולטים בחדר בקירות, ריהוט, ריצוף או שטיחים. כמו כן ניתן לשלב בוילון מספר סוגי בדים המעניקים לו חזות יוקרתית ועשירה. בנוסף אנו מספקים וילונות אלו עם סוגים שונים של תפרים כמו תפירת משולש או בננה, המשפיעים על מאפייני הגימור שלהם. כך למשל, קפל בננה מאופיין בקפל אחד וקפל משולש מאופיין בשלושה קללים שמחברים אותם לקפל אחד.

וילון יוקרתי לחללים גדולים ומרשימים

בהיותו וילון הנפרס על קיר שלם בעל חזות נקייה ואלגנטית, הוא מתאים בעיקר לחללים גדולים ומרשימים כפתרון הצללה וכמענה אסטטי שיכול גם להסתיר חווטי חשמל, ארון או דלתות הזזה. בבית הוא ישתלב נפלא בסלון מעוצב גדול ורחב ידיים בעיצוב קלאסי או מודרני. כמו כן הוא יעניק נופך מעניין לחדר שינה גדול. סוג זה של וילונות יתאים גם לאולמות אירועים, אולמות כנסים וחדרי ישיבות גדולים.

הזמנת וילונות קפלים

להזמנת וילון קפלים במחיר משתלם, לעוד פרטים וייעוץ מקצועי בחינם, צרו קשר עם הוילוניה בטלפון 054-2304230

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.