כי לווילונות בעיצוב אישי לא צריך משכנתא!

לתיאום פגישת ייעוץ חינם 054-2304230 | 0544282100

לתיאום פגישת ייעוץ חינם

פתרונות הצללה

 

כבר שנים רבות, שוילונות הם הרבה מעבר לפתרונות הצללה, הם בעלי אמירה עיצובית, מרככים את האווירה, ויוצרים אינטימיות ותחושה נינוחה והרמונית.
המגוון הרחב הקיים בשוק, הסגנונות, הטקסטורות ואופציות השימוש, מאפשרות התאמה מושלמת לכל סגנון עיצוב ואופי.
על סוגי הוילונות ושילובם בחללי פרטיים וציבוריים.

וילון דואט– הינו וילון בד נגלל, המדמה את מראה חלת הדבש בקצבותיו, כאשר הוא פרוס, הוא מאפשר ויסות של הטמפרטורה בחלל בזכות יכול בידוד תרמית, ואף מתאים במיוחד לחללי מגורים או משרדים, הממוקמים בסמיכות למוקדי רעש כמו כבישים ראשיים, תחנות מרכזיות ועוד.

וילון רומאי– וילון נגלל המורכב מבד ומסילת גלילה, אחד היתרונות המרכזיים שלו, שהוא מתאים לכל חלל, החל מחדרי ישיבות ועד חדרי מגורים, הוא מרכך את האווירה, מעניק פרטיות והוא שומר על מראה קלאסי ומודרני כאחד באמצעות גלילה מפרקית ופשוטה.
וילון רומאי מבד רך, מומלץ לחדרי שינה.

וילון ורטיקלי– מזכיר במעט את מראה הרפרפות, ורווח במיוחד לחללים, אשר נדרשים למרחבים פרטיים בחללים הציבוריים.
כגון: משרדים, בנקים, חדרי VIP במסעדות, ועסקים בקדמת הרחוב, ככיסוי לוויטרינה.
הוא מאפשר ויסות של תאורה באמצעות כיוונון פשוט, נשמר לאורך זמן, ובעל סגירה הרמטית של 180 מעלות, ופתיחה מלאה של 90 מעלות.

וילון ונציאני– וילון תריסים נגלל ידני, מאלומיניום או עץ טבעי, מתאים במיוחד למשרדים, בין עם עורפיים או קדמיים, ולחללים רטובים כמו מטבחים, הוא אינו סופח לכלוך שומני, קל לניקוי מאבק, ועמיד למים ולסביבה לחה, באמצעות הזזת התריס ניתן להשיג פרטיות ולווסת את התאורה הטבעית, הנכנסת לחלל.

וילון גלילה זברה– הוא וילון תריסים בעל עיצוב חדשני ואלגנטי, אשר משתלב רבות בסגנון עיצוב מודרני ומתאים לחדרי שינה וחדרי מגורים, הוילון מאפשר פתיחה מלאה, פריסה, סגירה חלקית (כמחצית משטח החלון) ומלאה. הוילון מגיע עם קסטה תואמת גוון.
ניתן להתקין אותו לתקרה או לקיר, והוא מגיע ב 2 גדלים, שמאפשרים התאמה לכל אורך.

"הוילוניה" סטודיו מקצועי לוילונות לרבות שירותי תפירה מבדי עילית, התקנת מנועים וליווי פרויקטים משלב התכנון, לתאום ייעוץ אישי לוילונות לכל חלל, צרו קשר 04-8400691 או לנייד 054-4282100

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ

האתר נבנה ועוצב ע"י אדאקטיב