וילונות האפלה

הרבה אנשים אוהבים ללכת לישון בחושך מוחלט, והסיבה לכך ברורה לגמרי – קרני השמש מסנוורת ומפריעות לשינה חלקה ושלווה. היתרון העיקרי של וילונות האפלה, הוא שהם אטומים לגמרי ולכן מחשיכים את החדר בצורה מלאה ומנתקים אתכם מהעולם שבחוץ, כך שאתם נמצאים במצב האופטימלי לשינה עמוקה וטובה. אז מהו וילון האפלה, מה השימושים שלו ומה היתרונות? כל הפרטים במאמר הבא.

מהו וילון האפלה

וילונות האפלה עשויים מבד מיוחד שגורם להם להיות אטומים לחלוטין, כך שבכל חלל בו הם יותקנו, יהיה חושך מוחלט ברגע שהם יהיו סגורים. וילון האפלה עשוי מסיבים מיוחדים שמונעים מקרני השמש לחדור מבעד לוילון. את וילון האפלה אפשר לשים בחדרי שינה, מעבדות או חדרים שצריכים חושך לצורך עבודתם ואפילו בקולנוע או בחדר ישיבות.

התקנת וילונות האפלה בחדר השינה, יוצרת סביבה חשוכה שמשדרת למוח שהגיע הזמן לישון, כך שהוא יכול לבצע את תפקידו כמו שצריך בזמן הזה ולהפריש את הורמון השינה – המלטונין, שבלעדיו השינה לא תיהיה שלווה ורציפה. מעבר לכך, וילון האפלה מצויין בקולנוע או בחדר ישיבות שבו רוצים לצפות במסכים, משום שהוילון מונע מאור לחזור אל העיניים מהמסכים, כך שכל חווית הצפייה היא הרבה יותר איכותית, והויזואליזציה שמתקבלת מהמסך גם היא חדה הרבה יותר.

מהם השימושים של וילונות האפלה

  1. חדר השינה – בשביל שינה טובה צריך לישון בחושך מוחלט, כדי שהמוח לא יתבלבל אם יש אור שמגיע מבחוץ ויחשוב שזה עדיין אור יום. שינה טובה הוכחה כגורם משפיע לבריאות הגוף והנפש, ווילונות האפלה הן אחד הפריטים שהכי עוזרים לכך שתהיה לכם את השינה הערבה והטובה ביותר.
  2. סלון – יש בתים בהם יש חלונות שסופגים את קרני השמש ומחממים את החלל וגם מסנוורים את מי שנמצא בו. לכן, בין אם קרני השמש החזקות מפריעות לשגרת היום יום, או שאתם פשוט מעוניינים לצפות בטלוויזיה בלי להסתנוור, ולראות את הסדרה האהובה באיכות טובה – וילונות האפלה הם הפתרון המושלם בשבילכם.
  3. קולנוע – אולם הקולנוע חייב להיות מבודד לחלוטין מכל אור חיצוני שעלול לחדור אליו, כדי לספק חווית צפייה מושלמת. מעבר לכך, יש וילונות האפלה שעשויים מבדים מיוחדים שמבודדים את האקוסטיקה שבחלל וחוסמים רעשים חיצוניים, כך שאתם מקבלים שתי ציפורים במכה אחת של וילון האפלה.
  4. משרדי עבודה – פעמים רבות בחדרי ישיבות, יש צורך להציג מצגות או סרטונים. לכן, וילון האפלה הוא שימושי ביותר לחללי עבודה, כדי שלא משנה מה מזג האוויר בחוץ ועד כמה השמש קורנת, יהיה ניתן להחשיך את החדר ולעבוד בצורה חלקה ונעימה. בנוסף, וילונות האפלה יכולים להתאים גם למוסדות חינוך בהם משתמשים פעמים רבות במצגות ככלי עזר.
  5. בתי מלון – כשאתם נוסעים לחופשה בבית מלון, כנראה שיש לכם חסך בשעות שינה ואתם מצפים בכליון עיניים לישון טוב ועמוק. לכן, בתי מלון רבים בוחרים להתקין וילונות האפלה כדי לספק ללקוחותיהם את השינה השקטה והאופטימלית ביותר.
  6. מעבדות – במעבדות מסוגים שונים יש צורך בחושך מוחלט כדי שיהיה אפשר לבצע את העבודה כמו שצריך.

יתרונות בהתקנת וילון האפלה

וילון האפלה במקום תריסים – במקום הצורך בתריסים בכל חדר, שהרבה פעמים עולים יותר, וילונות האפלה הם תחליף מצויין שגם אפשר להתאים לעיצוב של החדר.

מבודד קור וחום – וילון האפלה מונע מקרני השמש החמות לחדור לחדר וכך מונע מהחדר להיות חם מידי, ואילו בימי החורף הוא שומר על חום החדר בפנים כדי שלא יהיה קר.

חוסך בעלויות החשמל – בשל היתרון שלו כמבודד חום או קור, אזי שצריכת האנרגיה בבית קטנה גם היא וכך עלויות החשמל קטנות.

מונע החזר אור – כשאתם צופים בטלוויזיה או גולשים בטלפון הסלולארי, אם יש קרני שמש שחודרות מבעד לחלון, מאוד קשה לצפות במסך. באמצעות וילון האפלה, האור שחוזר מהמסכים מנוטרל ואפשר להמשיך לצפות בצורה נעימה.

מבודד אקוסטי – וילונות האפלה עשויים מחומרים שמבודדים רעש משני הכיוונים ויוצרים אווירה אינטימית ופרטית בכל חלל.

לסיכום – למה לקנות וילונות האפלה אצל הוילוניה?

הוילוניה היא סטודיו מקצועי שתופר בהתאמה אישית וילונות האפלה לכל חלל ולכל שימוש. כשאתם בוחרים בוילוניה אתם מקבלים ייעוץ אישי וליווי לכל אורך תהליך הבחירה, ואתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים את הוילונות שעשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר כדי שאתם תקבלו את הפתרון הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם.

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?

תפריט נגישות

מפעל כחול לבן לייצור וילונות!

לכל הארץ: 077-231-4243

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ
חינם

צרו קשר עוד היום לתיאום פגישת ייעוץ חינם ברחבי הארץ

רוצה לדבר איתנו כבר עכשיו? 077-231-4243 לכל הארץ